Обчисли 2 способами окремо ето приклад 47+26 и етот 2 способами отдельно

+2
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 02:56
    0
    1) 40+20=60

    7 + 6=13

    60+13=73

    2) 47+20+6=67+6=73