120 sin п/24 cos п/24 (cos^2 п/24 - sin^2 п/24)

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 03:50
    0
    60*2 * Sin п/24 Cos п/24 (Cos ² п/24 - Sin ² п/24) =

    =60*Sin π/12 * Сosπ/12 = 30Sinπ/6 = 30*1/2 = 15