2458 - (*-542) = 2450; (*-196) + 327=689; 314+y=40050-20100

+2
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 12:46
    0
    2458 - (х-542) = 2450

    2450-*+542=2450

    -*=2450-2458-542

    -*=550

    (*-196) + 327=689

    *-196+327=689

    х=689+196-327

    х=558

    314+у=40050-20100

    у=40050-20100-314

    у=19636