Пример (72 542-71 786) : 7 + (84 214-83 278) : 9

+1
Ответы (1)
  1. 24 июня, 08:24
    0
    (72 542-71 786) : 7 + (84 214-83 278) : 9=756:7+936:9=108+104=212