78*18+210=

107*11-408=

65*21-22=

12*87+412

+3
Ответы (2)
  1. 2 мая, 15:24
    0
    1. 1614

    2. 769

    3. 1343

    4. 1456
  2. 2 мая, 15:51
    0
    78*18+210=1614

    107*11-408 = 769

    65*21-22 = 1343

    12*87+412=1456