180506+32994=

101008-12389=

197x4:2=

85x7+5=

981:9x6=

696:8x3=

+4
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 10:30
    0
    180506+32994=213500

    101008-12389=88619

    197*4:2=394

    85*7+5=600

    981:9*6=654

    696:8*3=261