0,2 · 600=? 0,2 · 400=? 0,2 180=? 0,2 · 25=? 0,2 · 5=?

+2
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 08:15
    0
    0.2*600=120

    0.2*400=80

    0.2*180=36

    0.2*25=5

    0.2*5=1