3 (целых) 3/5:1 (це

лая) 1/5

+5
Ответы (2)
  1. 19 августа, 07:25
    0
    3 цел. 3/5:1 цел. 1/5=18/5:6/5=18/5*5/6=3
  2. 19 августа, 09:11
    0
    3 целых 3/5 : 1 целую 1/5 = 18*5 : 5*6=3