39+69 + (38291+37102) + 1372

+5
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 14:29
    0
    39+69 + (38 291+37 102) + 1372=

    36+69+75 393 + 1 372=105+75 393+1 372 = 75 498 + 1 372 = 76 870