12 * 9+3=?

123*9+4=?

1234*9+6=?

+3
Ответы (2)
  1. 10 ноября, 21:00
    0
    12 * 9+3 = 111

    12*9 = 108

    108+3 = 111

    123*9+4=1111

    123*9 = 1107

    1107+4 = 1111

    1234*9+6=

    1234*9 = 11106

    11106+6 = 11112
  2. 10 ноября, 23:30
    0
    12•9=108+3=111

    123•9=1107+4=1111

    1234•9=11106+6=11112