120 * 54 - 800 : 20

380 * 45 + 900 : 45

120 * 54 - 800 : 20

380 * 45 + 900 : 45

+5
Ответы (1)
  1. 9 августа, 13:34
    0
    1) = 6480-40=6440

    2) = 17100+20=17120