1/7*1/8+1/7*1/6 решить

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 03:24
    0
    1/7*1/8+1/7*1/6 = 1/7 * (1/8+1/6) = 1/7 * (3/24+4/24) = 1/7*7/24=1/1*1/24=1/24