3 1/9 * 3/8=

9 1/7 * 3/4=

10 1/5 * 10/17=

3/11 * 5 1/2=

+4
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 22:19
    0
    10 1/5 * 10/17=3 1/9*3/8=7/6 28/9*3/8=7/6

    9 1/7 * 3/4=48/7=6 6/7 64/7*3/4=48/7=6 6/7

    10 1/5 * 10/17=6 51/5*10/17=6/1=6

    3/11 * 5 1/2=3/2=1 1/2 3/11*11/2=3/2=1 1/2