Нод (3; 5) и нок (3; 5)

Нод (5; 7) и нок (5; 7)

Нод (2; 11) и нок (2; 11)

Нод (11; 13) и нок (11; 13)

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 13:38
    0
    1) sin (a+b) = sina*cosb + cosa*sinb * формула

    sin (2x - x) = sinx

    sinx = 1

    x = π/2+2πn