1,3-2 1/4:9) * (-10) - 13

+1
Ответы (1)
  1. 6 октября, 08:29
    0
    (1,3-2 1/4:9) * (-10) - 13=

    (1,3-9/4:9) * (-10) - 13=

    (1,3-1/4) * (-10) - 13=

    (1,3-0,25) * (-10) - 13=

    (1,3-0,25) * (-10) - 13=

    1,05 * (-10) - 13=

    -10,5 - 13=

    -23,5