458-179,964-583,5207-3688 и 8070-2936

+3
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 11:54
    0
    1) 279 2) 381. 3) 1549. 4) 5134
  2. 29 ноября, 13:26
    0
    458-179=329

    964-583 = 381

    5207-3688=1519

    8070-2936=5134