62-5x/=4/11,13/32=4x+5/160

+5
Ответы (1)
  1. 26 июля, 11:10
    0
    13/32=4x+5/160

    4x=-5/160+13/32

    x = (-5/160+13/32) / 4

    x=13/128-5/640

    x = (8320+640) / 81920

    x=768/8192

    x=0,9375