4756+2194-3017=

4903-1827+2975=

2875+1625-1702=

5682+3019-2356=

+4
Ответы (1)
  1. 2 августа, 07:55
    0
    4756+2194-3017=3933

    4903-1827+2975=6051

    2875+1625-1702=3798

    5682+3019-2356=6345