3 * 20 - 4 * 10, 5 * 30 + 10 : 2, 4 * 30 - 40 * 3, 50 * 5 + 0 : 5, (75 + 25) : 100, (30 + 40) * 10.

+5
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 04:31
    0
    3*20-4*10=60-40=20

    5*30+10/2=150+5=155

    4*30-40*3=120-120=0

    50*5+0/5=250+0=250

    (75+25) / 100=100/100=1

    (30+40) * 10=70*10=700