8c в квадрате при с = 4

+5
Ответы (2)
  1. 9 октября, 16:46
    0
    8c^2 c = 4

    8*4^2 = 32^2 = 1024
  2. 9 октября, 17:56
    0
    Решение:

    (8 с) ^2 = (8*4) ^2=32^2=1024

    Ответ: 1024