6 * (24 - ...) = 120

40/8 * ... = 30

... / 6+74=83

( ... + 6) / 3=10

( ... + 30) / 9=70

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 06:43
    0
    12:3*2=8

    30:6*8=40

    120: (2*5) = 12

    6 * (24-4) = 120

    40:8*6=30

    54:6+74=83

    (24+6) : 3=10

    (600+30) : 9=70