Рзвяжить ривняння 0,5+2x=1,5+3x

4x2=8X

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 17:58
    0
    Решение:

    0,5+2x=1,5+3x

    2x-3x=1,5-0,5

    -x=1

    x=1