10:2/1/2+3 * (5/2/3-5/2/3)

+4
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 05:57
    0
    10/2/1/2+3 (5/2/3-5/2/3) = 2.5 + 3 * 0 = 2.5+0 = 2.5