1) X/-405=-3/0.5

2) - 78.1/y=1.1/-2

3) 100.2/-15=-33.4/z

+4
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 21:55
    0
    1) х = - 405 * (-3) / 0,5=2430

    2) у=-78,1 * (-2) / 1,1=142

    3) z=-15 * (-33,4) / 100,2=5