827+5818 - (523*2) + 125

Прошу!

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 03:26
    0
    827+5818 - (523*2) + 125=5724

    1) 523*2=1046

    2) 827+5818=6645

    3) 6645-1046=5599

    4) 5599+125=5724