Дукенде еки корап ойыншык сатылды, онын бириншисинде 32, ал екиншисинде 22 ойыншык болган. Екинши кораптагы ойыншыктар бириншиге караганда 1000 тенгеге арзанга тусти. Еки кораптын аркайсысы ушин канша акша толенди

Тез жауап бериниздерши!

+4
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 09:45
    0
    32-22=10

    1000/10=100

    32*100=32000

    22*100=2200