Довжина прямокутника 8 м 25 см а ширина становить 1/5 довжини. Обчислити периметр прямокутника.

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 20:42
    0
    Ширина = 165

    периметр = 165*2+825*2=330+1650=1980 метров