Как решить (3 + 14 5/17) - 7 8/17=

+4
Ответы (1)
  1. 19 мая, 23:59
    0
    (3+14 5/17) - 7 8/17=17 5/17-7 8/17=16 22/17-7 8/17=9 14/17