Барон мюнхавзен розповидав, що, колы його послалы з важлывым донесенням з кыэва до парыжа, вин проскакав на кони 2400 км за чотырв дни. за першы день вин подолав 3.20 видстани, за другу-4.15, за трейти день 7.30. скилкы километров проскакав барон мюнхавзен за четвёртый день

+1
Ответы (1)
  1. 30 марта, 15:58
    0
    1) 3/20 + 4/15 + 7/30 = 9/60 + 16/60 + 14/60 = 39/60 = 13/20 (пути) за три дня

    2) 1 - (13/20) = 7/20 (пути) за четвёртый день

    3) 2400 • (7/20) = 120 • 7 = 840 (км)

    Ответ 840 км