9+2-6=

9+3-6=

16-6+1=

16-7+1=

8+6=

80+6=

9+8=

решите

+1
Ответы (1)
  1. 6 января, 01:34
    0
    9+2-6=5

    9+3-6=6

    16-6+1=11

    16-7+1=10

    8+6=14

    80+6=86

    9+8=17