23461+97905 + (53324+769) -

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 23:25
    0
    23461+97905 + (53324+769) = 175459

    1) - 53324+769=54093

    2) - 23461+97905=121366

    3) - 121366+54093=175459