68+37+63+42=

63+254+37+46=

245+92+55+208=

64 + (39+36) =

61+226+174+39

+5
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 19:51
    0
    1) 37+63+68+42=210

    2) 63+37+254+46=400

    3) 245+55+208+92=600

    4) (64+36) + 39=139

    5) 61+39+226+174=500