2 (2y-3) (3+2y) - (2-3y) в квадрате = 5

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 09:43
    0
    (2 у-3) (6+4 у-2+3 у) = 5

    (2 у-3) (7 у-4) = 5

    14 у^2-8 у-21 у+12=5

    14 у^2-29 у+7=0