2 у2-14 если у = 6 8 9 100

+5
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 15:29
    0
    1) 2•6•2-14=10

    2) 2•8•2-14=18

    3) 2•9•2-14=22

    4) 2•100•2-14=386
  2. 28 апреля, 16:28
    0
    2*6*2-14=10

    2*8*2-14=18

    2*9*2-14=22

    2*100*2-14=386