789*34000: (345*45634423) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 9 августа, 21:33
    0
    789*34000: (345*45634423) =

    1) 345 * 45634423=15633875935

    2) 789*34000 = 2682600

    3) 2682600:15633875935=0,0017158893