Беркут за 3 см прилетит 90 м. За сколько секунд он пролетит 270 м?

+3
Ответы (2)
  1. 10 июня, 12:14
    0
    За 9 секунд

    270: (90:3) = 90
  2. 10 июня, 13:11
    0
    270/90=3*3 сек=9 секунд