Перша сторона трикутника доривнюе 19 см, а друга на 56 довжа за неи. обчислить периметр и площу прямокутника

+2
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 15:26
    0
    1) 19+56=75 - друга сторона

    2) 75+19=94 - 1 и 2 сторона

    3) 94+94=188 периметр

    4) 75*19=1425 площа