1) 6 2/3 * 1 1/5 * 5/8 2) 2 1/4 : 1 2/3 : 6 3/4

+3
Ответы (1)
  1. 11 января, 06:32
    0
    6 2/3*1 1/5*5/8=20/3*6/5*5/8=5

    2 1/4:1 2/3:6 3/4=9/4*3/5*4/27=1/5