Сократи дроби:

7,2*2,8/3,5*6,4;

12*14+12*11/12*14-12*11;

8 аb/24dab (в квадрате)

28tk (в кубе) n (в четверо) / 112t (в квадрате) k (в четверо) n

+2
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 19:42
    0
    (7,2*2,8) / (3,5*6,4) = (0,9*0,4) / (0,5*0,8) = 0,9 / (0,5*2) = 0,9

    (12*14+12*11) / (12*14-12*11) = (12 (14+11)) / (12 * (14-11)) = (14+11) / (14-11) = 25/3=8 1/3

    (8 аb) / (24dab^2) = 1 / (3db)

    (28tk^3 n^4) / (112t^2 k^4 n) = (n^3) / (4tk)