А) 1 м в кубе = ... дм в кубе = ... см в кубе

5 м в кубе = ... дм в кубе = ... см в кубе

0.2 м в кубе = ... дм в кубе = ... см в кубе

0.25 м в кубе = ... дм в кубе = ... см в кубе

Б) ... м в кубе = 1 дм в кубе = ... см в кубе

... м в кубе=25 дм в кубе = ... см в кубе

... м в кубе = 4.5 дм в кубе = ... см в кубе

... м в кубе=0.2 дм в кубе = ... см в кубе

+5
Ответы (2)
  1. 19 декабря, 22:22
    0
    А)

    5 м^3 = 5000 дм^3 = 5000000 см^3

    0,2 м^3 = 200 дм^3 = 200000 см^3

    0,25 м^3 = 250 дм^3=250000 см^3

    б)

    0,001 м^3=1 дм^3=1000 см^3

    0,025 м^3 = 25 дм^3=25000 см^3

    0,0045 м^3 = 4,5 дм^3=4500 см^3

    0,0002 м^3=0,2 дм^3 = 200 см^3
  2. 20 декабря, 00:04
    0
    А) 5 м в кубе = 5000 дм в кубе = 5000000 см в кубе

    0,2 м в кубе = 200 дм в кубе = 200000

    0,25=250=250000

    б) 0,001=1=1000

    0,025=25=25000

    0,0045=4,5=4500

    0,0002=0,2=200