45 а-9 в+18 с, - 35 х+10 у-15 з нужно вынести общий множитель за скобки

+2
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 01:56
    0
    45a-9 в+18 с=3 (15 а-3 в+6 с)

    -35 х+10 у-15 з=5 (-7 х+2 у-3 з)