1) - 47+83-35+69

2) 213-68 + (-64)

3) - 143-116 - (-238) + (-18)

+2
Ответы (1)
  1. 11 июля, 04:19
    0
    1) - 47+83-35+69=70

    2) 213-68 + (-64) = 81

    3) - 143-116 - (-238) + (-18) = - 39