8,5 * (4,1-9,58) - 7,32: (-2,4) + (-4,2) : 2,8 Помогите!

+4
Ответы (1)
  1. 30 мая, 20:49
    0
    4.1-9,58=5,48

    8,5*5,48=46,58

    7,32: (-2,4) = - 3,05

    -4,2:2,8=-1,5

    46,58-3,05=43,53

    43,53 + (-1,5) = 41,03