5 * 327 (562 + (4.0023 + 6.048 - (7894 * 58.216)))

+5
Ответы (1)
  1. 22 марта, 13:28
    0
    1) 7894*58,216=459557,216

    2) 4,0023+6,048-459557,216=-459547,1657

    3) 562 + (-459547,1657) = - 458985,16,57

    4) 5*327*458985,1657=-74585094,2