Тендеудын манын шеш

(х+5) * 2,3=16*3

+4
Ответы (1)
  1. 1 марта, 16:27
    0
    (х+5) * 2,3=16*3. 2,3 х+11,5=48. 2,3x=48-11,5. 2,3x=36,5. x=36,5:2,3. x=примерно 16.