12 х-3 х=324; 11 у+7 у-2 у=400

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 20:14
    0
    12 х-3 х=324

    9 х=324

    х=324/9

    х=36

    11 у+7 у-2 у=400

    16 у=400

    у=400/16

    у=25