32 * (1462+748) : (7846-7781) * 1000

+3
Ответы (1)
  1. 3 марта, 14:40
    0
    1) 1462+748 = 2210

    2) 7846-7781=65

    3) 33*2210=70720

    4) 70720:65=1088

    5) 1088*1000 = 1088000