32 · (1462 + 748) : (7846 - 7781)

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 16:54
    0
    1. 7846-7781 = 65

    2. 1462+748 = 2210

    3.2210:65 = 34

    4. 34*32 = 1088