110:2*80-20+55-66*829

+1
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 13:26
    0
    110/2*80-20+55-66*829=-50279 1) 110/2=55

    2) 55*80=4400

    3) 66*829=54714

    4) 4400-20=4380

    5) 4380+55=4435

    6) 4435-54714 = - 50279