2734*22-31318) : 6:5=961?

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 04:36
    0
    1. 2734 x 22 = 60 148

    2. 60 148 - 31 318 = 28 830

    3. 28 830 / 6 = 4 805

    4. 4 805 / 5 = 961